Skerdi dhe Nora Istrefi kanë bashkuar idetë për projektin e ri.

Reperi nga Shqipëria, Skerdi, do ta publikojë shumë shpejt duetin me këngëtaren Nora Istrefi, shkruan lajmi.net.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ai nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram.

‘’M’ke mungu’’ në duet me Nora Istrefin, shumë shpejtë’’ ka shkruar Skerdi pranë postimit.

‘Tradhtare’ titullohet kënga e fundit e Skerdit ndërsa ajo e Nora Istrefit ‘’As ni gotë’’ në duet me Mixey.

Të dyja projektet janë pëlqyer mjaft shumë nga publiku andaj fansat mezi po presin publikimin e bashkëpunimit të tyre.

MUND TË JU PËLQEJNË