Vala

Miriam Cani është nga ato femrat që përherë reflekton dashuri dhe sinqeritet.

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare shquhet për thjeshtësinë dhe bukurinë natyrale.

Veshur e tëra në të kuqe, ajo duket kaq e ëmbël. Me këtë veshje ajo u paraqit të premtën në netët live në “The Voice Kids Albania”, ku u angazhua së fundmi./Indeksonline/

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË