Vala

Meda është ndër këngëtarët me të dashur për publikun.

Këtë e dëshmon edhe fakti se sa shumë është i ftuar në dasmë, që do të thotë është i përzgjedhuri i tyre për ditën më të rëndësishme të jetës, shkruan ORAinfo.

Meda është i martuar me Lulën dhe ka fëmijë, të cilët janë një familje shumë e bukur dhe e lumtur.

Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ai ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me lojarin e njohur, Albion Ajeti.

Ajeti duket se ka përgatitur një dhuratë për Medën, e ajo është një fanellë me emrin e tij.

MUND TË JU PËLQEJNË