Vala

Njëri prej reperëve më të pëlqyer shqiptar, Capital T, ka shpërndarë në Instagram një shkrim në të cilin thuhet:

‘Është çmenduri sa shpejtë njerëzit harrojnë të mirat që ke bërë për ta’.

Nuk dihet se për kë e ka shkruar Capo këtë mesazh megjithatë ai nuk po ndjehet i lumtur për këtë.

Në anën tjetër, kujtojmë që artisti së shpejti do të sjellë këngë të re dhe këtë e ka bërë të ditur përmes disa postimeve të pak ditëve më parë./Prive.

MUND TË JU PËLQEJNË