Vala

Këngëtari, Ermal Fejzullahu, qysh në fëmijëri ishte i njohur për publikun në skenën muzikore.

Jo vetëm për këngët e tij, por atij të gjithë i marrin lakmi për jetën në familije, i cili tashmë është prind i tre fëmijëve, shkruan Kosovarja.

Por ajo që habit të gjithë është fotoja e fundit që ai ka publikuar sot ai në rrjetin social Instagram duke u shoqëruar me një cigare puro në dorë, gjë kjo që nuk pritej nga Ermali.

Fotoja dëshmon që ai e shijon deri në maksimum cigaren dhe ndihet mjaft mirë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË