Këngëtarja shqiptare me famë botërore, po vazhdon të njihet për suksesin e saj të panumërta dhe për zërin e saj unik.

Përveç kësaj, Rita Ora, po njihet edhe për stilin dhe elegancën që po shfaq ndër vite në skenën botërore, shkruan Kosovarja.

E që është në hap me trendin, ajo këtë gjë po na tregon çdo herë e më shumë përmës rrjedhimit të imazheve të reja.

Së fundmi, ishte fustani i bardhë kombinuar më çizme të njëjtës ngjyrë, i cili ia theksonte format trupore, biondes super seksi. //

 

MUND TË JU PËLQEJNË