Vala

Gena gjithmonë është komentuar për jetën e tij private.

Ai është një nga këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar, përsa i përket muzikës live.

I ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, I pyetur nëse ka frikë nga gruaja këngëtari tha:

“Jo në fakt nuk kam frikë nga gratë,”- dhe nisi të qeshte.

Teksa Fifi i kërkoi të tregonte ndonjë incident me bashkëshorten, Gena tha: “Në fakt nja dy herë ma ka nxirë syrin”, dhe më pas filloi të qeshte.

Këngëtari është i martuar me Lorin prej disa vitesh. Gena është gjithashtu edhe baba i dy vajzave me gruan e tij të parë. /albeu.com/

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË