Vala

Moderatoren e njohur, Alketa Vejsiu jemi mësuar ta shohim çdo herë të kuruar dhe elegante.

Por, në një ditë vikendi ajo ka ardhur e thjeshtë, në veshje sportive dhe me flokët rrëmujë.


Ajo ka publikuar në imazh të ri në llogarinë e saj derisa po shijonte fundjavën me diell.

“E diele me flokët rrëmujë! Ska më rehat! Të diele të bukur të gjithëve!”, ka shkruar Alketa përkah imazhit./Indeksonline/.

MUND TË JU PËLQEJNË