Vala

Është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Këngëtarja e muzikës popullore, Shkurte Fejza ka marr pjesë në xhirimet e festave të fundvitit së bashku me të bijën, Gresa Behluli, shkruan Indeksonline.

Nënë e bijë kanë shkëlqyer në disa imazhe të cilat i ka publikuar Gresa në llogarinë e saj në ‘Instagram’.

Të dyja këngëtaret kishin zgjedhur fustan të gjatë dhe grim të thjeshtë, ndërsa Shkurta nuk ia lëshonte rrugën të bijës e cila dukej si një vajzë e re.

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË