Vala

Është ndër këngëtaret e cila shumë shpejt u bë e njohur pas bashkëpunimit me Bleron, me baladën e cila u mirëprit shumë nga adhuruesit e tyre, shkruan Kosovarja.

Edhe para se të fillonte me projekte, ishte ndër këngëtaret më të kërkuara të dasmave dhe ahengjeve, duke bërë një atmosferë që mbahet mend.

Lumja është tejet aktive në rrjetet sociale, e cila shpalosë detaje të ndryshme me ndjekësit.

E kësaj here me nostalgji ka kujtuar kohën ku ishte vetëm 5 vjeçe, e që pamja në vazhdim tregon se ishte një vogëlushe shumë e ëmbël.

Lumja po vazhdon të sjellë projekte të reja dhe të pëlqehet dita ditës nga shumë ndjekës, duke u bërë ndër këngëtaret më të kërkuara/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË