Vala

Luana Vjollcës po i mungojnë pushimet në Maldive.

Luana Vjollca ka publikuar një imazh në Instagram, në të cilin shfaqet buzë detit.

Moderatorja ka postuar një foto, në të cilën shfaqet me një fustan të zi të shkurtër, me të cilin kishte vënë në plan të parë gjoksin dhe këmbët seksi, shkruan lajmi.net.

Për ndryshe, pas këngës “Boll u bo tu vujt”, Luana ka paralajmëruar edhe një projekt të ri muzikor.

 

MUND TË JU PËLQEJNË