Vala

Kohëve të fundit, nuk po ndalet së realizuari fotosesione nga më të ndryshmet.

Është kjo Lori, për çka edhe ka arritur që e tëra vëmendja mediatike të jetë e anuar nga ajo, pasi që befason çdo herë e më shumë, shkruan Kosovarja.

Po që këtë herë do të t’iu shokojë, pasi erdhi me një set fotografik, pamja e së cilës nuk la vend për imagjinatë.

Me fustan të kaltër, e njëjrën këmbë gati të ekspozuar, ajo dukej tejet joshëse dhe me plot stil.

Lori, deri tani ka arritur që të sjellë një numër të madh projektesh, dhe bashkëpunimesh tejet të suksesshme. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË