Vala

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje në rrugën ‘Skënderbeu’ në Lipjan, është zhdukur një femër e moshës së mitur.

“Ankuesja femër K-Shqiptare ka raportuar se përderisa ishte me vajzën e saj, viktimën femër K-Shqiptare, e moshës së mitur, me aftësi të kufizuara, është larguar nga ajo dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj”, thuhet në raportin e policisë.

Hetimet vazhdojnë deri sa të gjindet.

MUND TË JU PËLQEJNË