Ledri Vula ka publikuar imazhe të reja në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

Ai në këtë fotografi shihet teksa po udhëtonte me aeroplan, veshur me duksin e zi dhe gjithashtu duke shijuar udhëtimin me muzikë.

Rikujtojmë që Ledri është njëri nga reperët më të njohur shqiptar që ka shumë vite në skenë.

Duhet ta shihni

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË