Yllka Kuqi ka qenë pothuajse një nga top lajmet kryesor të këtij viti.

Ajo u komentua shumë jo vetëm për dukjen e saj të jashtme, e cila në çdo perfomancë në kuadër të vitit ri, ka shkëlqyer, por edhe për bashkëpunimet e shumta që solli këtë vit.

Mesa duket, angazhimet e tepërta e kanë “lodhur” mjaft Yllkën, shkruan Kosovarja.

Kjo pasi që ajo ka postuar një video në Instagram, ku shihej se kishte marrë një destinacion krejtësisht tjetër për të qenë disa ditë larg lajmeve e portaleve.

Ku në bazë të videos, kemi identifikuar së është Boga, që ajo ka zgjedhë që të pushojë. Destinacion ky mjaft i frekuentuar nga shumë njerëz.

Yllka Kuqi

Gepostet von Albania Viral am Dienstag, 11. Dezember 2018

Po pse jo, pas shumë sukseseve dhe angazhimeve, natyrisht që e  meriton një pushim, ku pas gjithë këtyre sukseseve, sigurisht që qëndron mbrapa edhe një buxhet mjaft i mirë. /Kosovarja/

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË