Vala

Pak minuta më parë është raportuar për një person të vetvrarë në fshatin Dubravë të komunës së Istogut.

Rasti në fjalë është konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës për rajonin Pejës.

Por sipas burimeve të Indeksonline personi që humbi jetën sot është 18 vjeçari, Jetmir Bekaj.

18 vjeçari u gjet i varur në shtëpi, por shkaqet dhe rrethanat e këtij rasti nuk dihen ende.

Ngushëllime familjes dhe miqve të Jetmirit.

MUND TË JU PËLQEJNË