Vala

Kallashi në fillim u bë e njohur si valltare, e më pas u shndërrua në këngëtare. Sot, i bënë të dyja, vallëzimin dhe muzikën, shkruan “Kosovarja”.

Kallashi për një kohë qëndroj larg Kosovës, ku e ka pranuar që arsyeja për këtë ishin kërcënimet që kishte marrë.

Bukuroshja ka thënë në “Prive” se ajo ka qenë në lidhje për 8 vite, se ka fobi nga uji, e gjithashtu edhe se një herë është përleshur me një mashkull në mes të rrugës, i cili e nxori edhe revolen në nxehje e sipër, transmeton “Kosovarja”.

Kallashi, ka treguar edhe se ajo një herë e kishte thyer këmbën derisa voziste motorë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË