Këngëtarja e madhe e skenës muzikore dje festoi ditëlindjen, është ajo Shyhrete Behluli.

Siç shihet dhuratat e saj edhe sot nuk kanë të ndalur, shkruan Kosovarja.

Diçka që e veçoi edhe vet Shyhretja është një qafore që ajo pranoi nga produksioni i njohur Vizioni Libonia.

Ndryshe, Shyhretja dita ditës vetëm po rinohet, me elegancën dhe stilin e saj pa menduar dy herë mund të themi që ua kalon edhe vajzave të reja./Kosovarja/

 

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË