Vala

Nga do që shkon dhuron atmosferë dhe prezenca e saj nuk ka vend për të dytin këngëtarë aty.

Është kjo ikona e muzikës shqiptare, Edona Llalloshi, e cila për shumë vite po vazhdon ti sjellë publikut muzikë dhe spektakle të paharruara, shkruan Kosovarja.

Nuk ka ditë që nuk është e angazhuar me mbrëmje e ahengje të ndryshme kudo që ka shqiptarë brenda dhe jashtë vendit.

Jo rastësisht ka agjendë kaq të ngjeshur, sepse përveç që ndez sallat e ahengjeve, ajo di të mahnitë publikun edhe më këngë të veçanta e me perfomanca të saj.

E, kur jemi këtu, kush më mirë se kjo e afron publikun me këngën “A e din sa shumë të dua”, ku edhe këtë herë po që tregoi talent të jashtëzakonshëm.

Se si u kallën fanset e saj mbas këtij interpretimi, e sidomos mbas Edonës, flasin edhe videot që do ti shihni në vazhdim. /Kosovarja/

Edona Llalloshi

Publiée par Albania Viral sur Jeudi 14 mars 2019

Edona Llalloshi

Publiée par Albania Viral sur Jeudi 14 mars 2019

Edona Llalloshi

Publiée par Albania Viral sur Jeudi 14 mars 2019

MUND TË JU PËLQEJNË