Dikur këngëtare e njohur, sot punëtore e “RTK”-së në redaksinë e muzikës.

Kjo është Syzana Tahirsylaj, që dikur ishte yll i skenës muzikore, shkruan “Kosovarja”.

Zyana, e njohur edhe si nëna e Nora dhe Era Istrefit, tani është mjaftë krenare me sukseset e të bijave, që të dyja këngëtare të dëshmuara fuqishëm, madje jo vetëm në tregun muzikor vendor.

Syzana ka edhe profilin e saj në “Facebook”, ku kohë pas kohe poston foto të ndryshme, e pa dyshim më interesantja kjo ku ish këngëtarja shihet e ulur mbi kulmin e një shtëpie, shkruan “Kosovarja”.

MUND TË JU PËLQEJNË