Vala

Bukuroshja Afrona Dika po jeton mes Zvicrës dhe Kosovës. Ajo është rritur në Zvicër, e dashurinë e ka gjetur në Kosovë, shkruan “Kosovarja”.

Siç dihet, Afrona dhe Blero janë të fejuar dhe së shpejti pritet që ta hedhin hapin e madh, të martohen e të nisin të jetojnë nën një kulm.

Blero nuk ke rast pa e treguar dashurinë e madhe që ndjen për Afronën, e cila realisht reflekton shumë pozitivitet.

Zakonisht bukuroshen e shohim të qeshur, por është një set fotosh ku Afrona shihet në dhomën e një hoteli duke qarë me dënesë, shkruan “Kosovarja”.

Çuditërisht, edhe në këtë gjendje duket mjaftë bukur. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË