Menduam që bora i gëzoi vetëm fëmijët por jo, këtë ndjenjë gëzimi po e përjetojnë edhe të rriturit.

Bëhet fjalë për deputeten, Blerta Deliu, e cila është model për shumë femra, me stilin dhe elegancën e saj, shkruan Kosovarja.

Në imazhin që ka publikuar ajo shohim vetëm bardhësi në fytyrën e saj, këtë e dëshmon edhe vet fotoja.

 


Me gjasë këtë kohë Blerta po e kalon me mjaft pozitivitet pasi që si deputete atë më nuk e mundon më fakti i hapësirës me mbeturina të shumta, por gjithkund sheh vetëm bardh.

Mos të harrojmë që deputetja këtë bardhësi e dëshiron edhe në zemrat e njerëzëve apo jo.. /Kosovarja/

 

 

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË