Vala

Rozana Radi është shumë aktive me videot, të cilat i quan “Femzanat”.

Rozana Radi në një prej këtyre videove ka pranuar një koment negativ nga një ndjekëse, shkruan lajmi.net.

“Pah sa debile keto, ca mban o dhe”, i kishte shkruar komentuesja.

Këto fjalë e bënë Rozanën të reagojë ashpër duke shkruar “Po dhe nese se ka kuptuar se ndoshta e ka te veshtire ta kuptoj…si ka mundesi zonja…juve si ju mban toka, vertikalisht apo horizontalisht?”.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Rozana Radi është “Kur përfundon një dashuri si kjo e jona”, me të cilën garoi në “Kënga Magjike”.

MUND TË JU PËLQEJNË