Në një fotografi që Zaimina e postoi së fundi në Instagram, pranoi shumë komente nga ana e ndjekësve.

Zaimina shfaqet elegante me një kapele në kokë, por ndjekësit i komentuan se dukej shumë ndryshe në fytyrë, shkruan lajmi.net.

“Kthehu në origjinalitet. Zaimina e bukur 17-vjeçare që të kishin të gjitha femrat zili. Je bërë
fallcitet komplet”, “Zaimina ti je?”, “Mu duke si Michael Jackson për një moment. Boo çfarë i ke bërë fytyrës moj.”, janë vetëm disa prej komenteve që ndjekësit kanë lënë mbi foton e Zaiminës.

Për më shumë shikojeni fotografinë e Zaiminës dhe vlerësojeni vetë.

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË