Vala

Kanë kaluar 7 vite që nga publikimi i këngës “Hot Right Now”, të Rita Orës në duet me DJ Fresh.

“Hot Right Now”, ishte një nga hitet e vitit 2014, projekt ky që u prit tejet mirë nga publiku, shkruan lajmi.net.

E sot, këngëtarja shqiptare e kujton me nostalgji kohën kur ishte lansuar kjo këngë e saj dhe thotë se ia ndryshoi jetën.

‘7 Vite! Urime ditëlindjen Hot Right Now! Kjo këngë ma ndryshoi jetën dhe jam falënderuese për fansat e mi që më qëndruan pranë qysh nga fillimi i kësaj kënge. Ju dua shumë të gjithëve dhe jam shumë e lumtur për ju dhe endrrën që po e jetoj çdo ditë! Shihemi në turne”, shkruan Rita.

Ndryshe, Ora ka publikuar listën e koncerteve të saj në botë që do të fillojë së shpejti me turneun.

MUND TË JU PËLQEJNË