Vala

Fifi, vjen me befasi për fansat.

Filloreta Raçi apo siç njihet me emrin artistik Fifi është duke punuar në projekte të reja.

Me anë të një postimi të publikuar në Instagram, ajo tregon se ka gati një projekt solo dhe një bashkëpunim.

“Zonja dhe zotërinj, vëmendje. E kom ni single dhe një super bashkëpunim. Pyetja osht cilin e doni të paren dhe me kë mendoni që është bashkëpunimi”, ka shkruar Fifi krahas fotos.

Ndërkaq, për vitin 2019 Fifi ende nuk ka sjell asgjë ndërkohë që në vitin 2018 projektet e saj bënë bujë. /Lajmi.net/

 

MUND TË JU PËLQEJNË