Vala

Ndryshimet e saj të njëpasnjëshme, po e bëjnë atë ende më të pëlqyer, dhe më të dalluar nga të tjerët.

Është kjo Kida, e cila me disa imazhe të shkëputura, nga koncerti i mbrëmshëm, lënte shumë për të dëshiruar, shkruan Kosovarja.

Ajo u shfaq me një minifund dhe një këmishë, ku kishte kombinuar me një palë qizme të gjata, e që padyshim pasqyronin një Kidë goxha me stil.

Gjithsesi, se edhe këtë herë Kida nuk harroi që të ekspozohej që këtë herë dukej se rradhën e kishte barku i saj.

Siç kujtojmë, projekti më i fundit i Kidës është “Ka je”, që mori një klikueshmëri të lartë në kanalin Youtube. /Kosovarja/

 

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË