Vala

Fifi sot ka pranuar disa dhurata.

Nëpërmjet një postimi në Instagram ajo ka treguar se ishin fansat e saj të cilët e kanë surprizuar duke i blerë parfumat nga markat që ajo i preferon, shkruan lajmi.

”Mendoj se fansat e mi dinë se si të më surprizojnë mua”, ka shkruar Fifi pranë postimit.

Projekti i saj i fundit është kënga ‘Habibi’ në duet me marokenen Lamar.

Teksti i kësaj kënge shihet se është diss për reperët e rinj, përfshirë Taynën dhe Rinën.

MUND TË JU PËLQEJNË