Vala

Janë çifti më i komentuar i estradës, shkruan Kosovarja.

Dyshja në fjalë, pavarësisht spekulimeve por edhe krizave që kanë kaluar, treguan që dashuria është më e fortë se çdo gjë tjetër.

Ata po kalojnë kohë të bukur në Dubai, por ky detaj u ra në sy numrit të madh të ndjekësve, e që është shkrepur pikërisht nga Afrona.

Pavarësisht se janë në pushime, duket se Blero është tejet i angazhuar dhe sikur po e lë anash të fejuarën e tij.

Për më shumë flet vet imazhi./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË