Vala

A ju kujtohet Zana, që luante përkrah të atit në projekte të ndryshme humoristike? Zana qe bërë mjaftë e famshme për një kohë, shkruan “Kosovarja”.

Zana luante mbesën e Qumilit dhe ia dilte mirë në aktrim. Ajo studioj për regji dhe për një kohë u dëshmua fuqishëm në këtë fushë.

Zana tani po jeton larg vendlindjes, bashkë me të shoqin dhe vajzat e saj, shkruan “Kosovarja”.

Interesant, por siç mund ta shihni, Zana nuk ka ndryshuar edhe aq./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË