Vala

Përkundër kritikave dhe akuzave që pati për martesën, dhe shtatzaninë e saj, ajo vazhdoi jetën siç është më së miri.

Adelina Tahiri, vërehet dukshëm se tanimë po gëzon një jetë mjaft të lumtur bashkëshortore, me avokatin më të pasur në Maqedoni, Serjozha Markov.

Tanimë, ata kanë edhe një djal mjaft të pashëm, të cilët po shijojnë secilin moment të tyre me të.

Pikërisht sonte Adelina publikoi një video të lezetshme të burrit dhe djalit të saj, teksa shiheshin se gjendeshin në një restaurant.

Dashuria e Markov ndaj djalit të tij, përmes kësaj video shihej më së miri, i cili nuk i kursente aspak puthjet për t’ia dhuruar atij. /Kosovarja/

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË