Veprimi i fundit i këngëtares së njohur ka habitur që të gjithë.

Përmes një video të publikuar, Diona Fona, ka bërë me dije se përderisa të gjithë kanë problem me temperaturat e ftohta, ajo këtë dukuri e përballon goxha mirë.

Ajo është shfaqur duke vallëzuar në mes të dëborës vetëm me bikini, ani pse këto ditë kemi një ulje të dukshme të temperaturave, shkruan Kosovarja.

Ndonëse e pazakontë dhe e papritur, linjat e Dionës lënë shumë për të dëshiruar, e cila dukej tejet seksi dhe joshëse. /Kosovarja/

Diona Fona

Gepostet von Albania Viral am Freitag, 11. Januar 2019

Diona Fona

Gepostet von Albania Viral am Freitag, 11. Januar 2019

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË