Vala

Është aktorja Teuta Krasniqi e cila përfolet shumë në mediat rozë për personalitetin që ka, shkruan “Kosovarja”.

Përveç profesioneve dhe angazhimeve të shumta, natyrisht që ajo i kushton kohë edhe për familjes.

E, shumicën e momenteve ajo i ndan me ndjekësit e saj.

Sot në ditëlindjen e vëllaut të saj, Teuta postoi një foto në rrjetin social Instagram ku shihen e gjithë familja duke festuar për të bërë ditën e Memlit sa më madhështore.

Sigurisht, Memli ndjehet mjaft superior në mesin e tyre. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË