Vala

Këngëtarja Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen.

Shyhrete Behluli, sot (11 janar) feston ditëlindjen e saj të 57-të, shkruan lajmi.net.

Me këtë rast ajo ka pranuar urime të shumta nga familjarë e miq dhe urimi publik nga vajza e saj Engji nuk ka munguar po ashtu.

Ajo ka zgjedhur ta publikoj një foto në llogarinë e saj në Instagram pranë të cilës e ka ndarë urimin.

”Urime ditelindjen Mami,qofsh e lumtur gjithmone ❤️”, ka shkruar Engji pranë postimit.

 

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË