Vala

Alban Mehmeti ka uruar bashkëshorten për ditëlindje.

Me një fotografi pranë fëmijëve, Albani ka zgjedhur ta urojë bashkëshorten për ditën më të rëndësishme të saj, shkruan lajmi.net.

“Më e dashura jonë @fjollasvircamehmeti të paqim gjithmonë pranë, Te duam shumë, babi, Lurni dhe Troi”, janë fjalët e Albanit.

Albani dhe Fjolla janë të martuar prej vitesh të cilët gëzojnë një jetë të lumtur familjare dhe kanë dy fëmijë.

Albani vitin që lamë pas ka qenë tejet aktiv në mbrëmje dhe ahengje të ndryshme muzikore.

MUND TË JU PËLQEJNË