Vala

Noizy dhe Ledri Vula janë dy prej reperëve më të suksesshëm të estradës shqiptare.

Adelina Emini ishte e ftuar së fundi në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës, shumë prej tyre miq të mirë me të.

Në mesin e shumë opsioneve, ajo para saj kishte edhe Ledri Vulën dhe Noizyn, meqë rast kishte një përgjigje të prerë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 1:12 mund të mësoni se kë zgjedh Adelina.

 

MUND TË JU PËLQEJNË