Vala

Engjëllusha Salihu po vazhdon të mbetet në fokus të mediave rozë, shkruan Kosovarja.

Ajo është mjaft e kërkuar nga publiku kosovar, këtë e dëshmon prezenca e saj në mbrëmjet e shumta muzikore.

Angazhimet e saj nuk po kanë të ndalur, sa në Danimarkë, sa në Zvicër e sa në Gjermani.

E natyrisht që nuk është e lehtë të jesh kaq shumë e angazhuar.

Në imazhin e fundit vërehet ashiqare se është lodhur aq shumë, bile më së miri e tregon çehrja e saj si dhe mbishkrimi që i ka vënë fotos.

Ç’ke kështu moj Engji? Je e re për tu lodhur kaq shpejtë./Kosovarja/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË