Vala

Kaltrina Mikushnica është ndër moderatoret më të njohura dhe më të pëlqyera nga publiku shqiptarë.

Që nga paraqitja e saj e parë, ajo u dallua me thjeshtësinë dhe elegancën që e transmeton në ekran, përcjell ORAinfo.

Ajo tani është shtatzënë dhe pret fëmijën e saj të dytë.

Dje ajo e shoqëruar edhe nga burri i saj, kanë organizuar festë madhështore për ditëlindjen e vajzës së saj.

Ndërsa sot ajo ka publikuar disa nga fotot me të bukura të ‘shkrepura’ gjatë ditëlindjes së vajzës së tyre.

MUND TË JU PËLQEJNË