Vala

Këtë javë Donjeta Kasumi apo siç njihet për publikun si Kallashi ishte e ftuar në “Prive” ku zbuloi shumë të pathëna nga jeta e saj, shkruan GazetaBlic.

Ajo aty zbuloi 10 gjërat që publiku nuk kanë ditur për të deri më sot.Kallashi njihet si vallëtare në klube nate, duke u kthyer shpesh kryefjalë në mediat rozë për fitimin që merrte.

Ajo tregoi se kishte edhe politikanë dhe këngëtarë familjar nga estrada që i kishin bërë asaj oferta të majme.“Të gjithë këta politikanë dhe këngëtarë të estradës, familjarë më kanë ofruar shumë shumë oferta të mira për të pasur lidhje me ta, me shku një natë, por i kam refuzuar.

Kështu që, nëse unë punoj me një klub nate, nuk dmth që unë shkoj një natë me ta, nuk e jap trupin me pare”, tha Kallashi.

 

MUND TË JU PËLQEJNË