Vala

Ishin kohë të arta dikur.

E këtë më së miri e tregojnë imazhet të cilat vërtetë ngjallin shumë nostalgji jo vetëm tek ata që i publikojnë, shkruan Kosovarja.

Sevdai Radogoshi, apo ndryshe i njohur si Qumili, është padyshim ndër aktorët më të pëlqyer i cili vazhdon të sjellë humor për çdo gjeneratë.

Ai po ashtu është aktiv në rrjetet sociale duke shpalosur detaje nga përditshmëria por ndonjëherë edhe kujtime të cilat i ngjallin shumë mall.

Në imazhin në vazhdim shihen prindërit e tij në ditën e martesës, e që shihet se ka trashëguar shumë nga të dy sa i përket pamjes.

E aso kohe, nuk kishte vello, këpucë të shtrenjta dhe luks, por kjo që shohim flet shumë edhe sot e kësaj dite./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË