Vala

Këngëtarja Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behluli sot feston ditëlindjen e saj të 57-të, shkruan lajmi.net.

Ajo për publikun njihet si njëra ndër emrat që ndër vite karrierën e saj muzikore e ka kultivuar me projekte muzikore të cilat janë mirëpritur nga publiku.

Si çdo vit edhe këtë që e lamë pas ajo ka qenë e angazhuar me projekte dhe mbrëmje muzikore po ashtu.

MUND TË JU PËLQEJNË