A ju kujtohet Irma Xhema? Për një kohë ishte një ndër fytyrat më të para të ekranit, shkruan “Kosovarja”.

Irma punoj për disa vite në “Klan Kosova” dhe ia doli suksesshëm ta impononte stilin dhe imazhin e saj karakteristik.

Prej pak kohësh është përshëndetur me ekranin, por jo edhe me rrjetet sociale ku është mjaft e pranishme, e ku ndiqet nga një numër i konsiderueshëm njerëzish që ende duan të dinë më shumë rreth kësaj vajze, shkruan “Kosovarja”.

Irma, na ka treguar që e pi duhanin, e që nganjëherë e ndez me qiri. Por, ky veprim gati se nuk i kushtoj me humbjen e shikimit. /Kosovarja/

 

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË