Vala

Që të dyja janë mikesha shumë të mira dhe që nga dita e parë e treguan këtë raport edhe publikisht, e që vazhdon të reflektojë çdoherë, shkruan Kosovarja.

Drita Jakupi, është nëna e Leartës, e cila është më e përfolura ndër nuset e estradës, tashmë edhe si këngëtare.

Me që për Shyhreten sot shënon ditë e veçantë, nuk kanë munguar urimet e shumta nga mijëra adhurues, por edhe familjarë e miq të zemrës.

Ndër to, vlen të komentohet urimi i Dritës, një urim i ëmbël për mikeshën e saj bashkangjitur me një imazh ku që të dyja duken të mrekullueshme dhe vitet për to sikur kanë ndaluar.

Për më tepër, vijon fotografia./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË