Vala

Meryem Uzerli është aktorja e njohur e cila shumë e njohur është bërë me rolin e Hyrremit në serialin “Sulltani Madhështor”.

Këtë herë, ajo ka publikuar një imazh të ri ku shihet shumë larg të qenit sulltanësh dhe në fronë.

Meryem u pa e veshur me pallton lëkure ngjyrë të kuqe, dhe me flokët e kapura shumë thjeshtë.

MUND TË JU PËLQEJNË