Se e ka zemrën e madhe e ka dëshmuar gjithmonë.
Emina Çunmulaj njihet si një nga personazhet që është e gatshme çdoherë t’u dal në ndihmë atyre që kanë nevojë, shkruan lajmi.net

Ajo së fundmi ka ndihmuar një familje, duke ia dëgjuar atyre edhe hallet me të cilat përballen çdo ditë.

Ky gjest i saj i ka emocionuar fortë disa personazhe të njohura.

Modelja Oriola Marashi dhe grimerja Sellma kanë shpërndarë fotografinë e Eminës ku shihet bashkë me këtë familje, duke e lavdëruar për gjestin e bërë.

MUND TË JU PËLQEJNË