Preferon markat më të shtrenjta dhe vishet me shumë stil.

Të tillë Getoar Selimin e shohim në pothuajse të gjitha paraqitjet e tij, shkruan lajmi.net

Edhe së fundmi lideri i lalit BabaStars shihet i veshur me shumë klas, ndërsa pranë postimit e ka quajtur veten ‘komandant’.

Fotografia duket se është realizuar në Havana e ndjekësit janë kujdesur që pranë imazhit t’i shkruajnë komente nga më pozitivet.

Projekti i tij i fundit muzikor ishte kënga ‘Dashni me raki’ në duet me Flori Mumajesin dhe aktualisht në kanalin zyrtar në Youtube ka mbledhur 35 milionë klikime.

View this post on Instagram

El Comandante 🇨🇺

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

MUND TË JU PËLQEJNË