Vala

Genta Ismajli e bukur dhe me plot stil

Këngëtarja e mirënjohur, Genta Ismajli vazhdimisht është e angazhuar në mbrëmje të ndryshme muzikore, ajo përveç zërit të mrekullueshëm që ka shquhet edhe për pamjen e saj joshëse.

Ajo është shumë aktive në rrjetin social Instagram, ku ndan me fansat momente nga përditshmëria e saj. Këngëtarja 34 vjeçare, së fundmi në Instagram, ka publikuar disa fotografi në të cilat ajo po duket shumë bukur. Me flokë të lidhura dhe një grim të lehtë, këngëtarja duket mjaft tërheqëse.

Ndryshe, këngën “Papi” Genta e publikuar dy muaj më parë dhe deri tani ka mbledhur mbi 3 milionë klikime në Youtube. /21Media

 

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË