Vala

Kemi një Kryq në Shenjat e Qëndrueshme.
Mërkuri në diagonale me Uranin dhe në katërkëndësh me lidhjet e henës. Janë katër drejtime të rëndësishme që lidhen me mendimin, karmën, llogjikën dhe praktikën”, njofton Meri. Në parashikimin e astrologes së njohur shihet se disa prej shenjave do përjetojnë ditë jo të mira.

Dashi

Nëse nuk arrini dot sot të ekspozoni paratë pasionet dhe forcën tuaj do renditeni nga fundi në dashuri dhe karriere. Kujdes Ujoret Akrepet dhe Demët.

Demi

Një gënjeshtër apo takim i fshehtë mund tju kushtoj një pune ose një marrëdhenie. Mos mendoni ti bëni keq dikujt.

Binjaket

Një problem ligjor nga e kaluara mund tju kthej mbrapsht një udhëtim apo një çështje pune. Një takim personal mund tju hutoj sidomos me Luan dhe Ujor
Gaforrja

Mund të përgjoni mbrapa derës në çdo rast që doni të jeni një hap më përpara në informacion. Por kujdes se mund ta hani porten turinjve
Luani

E ardhmja dhe e shkuara takohen sot në një pikë dhe nis një sherr i madh. Gjeni ndonje Akrep apo Virgjeresh e Binjak të qetësoheni.
Virgjeresha

Me shpatulla pas murit do mundoheni të gjeni një zgjidhje praktike. Një ndihm nga Akrepët mund të sjell një rrugëdalje.
Peshorja

Thashethemet do mbarojnë dhe sot fillon e vërteta. Ne disa raste do donit që e verteta sot të ishte thashethem.
Akrepi

Gjahu, gjahtari ,udha, udhëkryqi do bëhen tendenca në mënyrën se si do i konceptoni situatat. Bashkëpunoni me ujoret apo binjakët.
Shigjetari

Partizani i vogel në luftë po shkonte dhe dita juaj do jetë euforike mjafton të mos e ktheni në jetën tuaj në përgjithesi.
Bricjapi

Në beteja sociale nuk mund të jeni me anën e askujt por sot dihet që ana juaj do peshoj nga më i forti. Kujdes nga tradhëtite.
Ujori

Nuk ka rrugë më të mirë se e panjohura për ju dhe këtë do tentoni në ditën e sotme duke neglizhuar instiktet.

Peshqit

Do jeni shkretëtira më e ashpër e peshqve të medhenj dhe e stimulanteve duke rrënuar çdo metode bindës

MUND TË JU PËLQEJNË