Disa postime të ëmbla kanë bërë Fifi dhe Flori për njëri-tjetrin.

Fansat janë munduar të ‘përçajnë’ artistët që kanë qenë në konkurrencë në Këngën Magjike.

Pas fitores së Florit, ata që kanë menduar se kënga e Fifit me MC Kreshën kanë merituar të marrin çmimin e parë kanë pritur që inati të krijohet edhe mes artistëve, shkruan Gazeta Express.

Por, e kundërta po ndodh.

Flori sapo publikoi një fotografi të Fifit duke qeshur, ndërsa ka bërë një zemër me të cilën e krahason qeshjen e këngëtares.

Edhe Fifi ia ka kthyer, duke i thënë se kjo e qeshur është vetëm për të.

 

 

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË