Flaka Krelani kohën e fundit ka ndryshuar shumë në pamjen e saj.

Kaq ndryshe dhe paksa “çuditshëm” po duket edhe në imazhet e fundit të cilat i ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”.

E veshur me kostum meshkujsh kombinuar me një pallto të trash është shfaqur kaq ndryshe Flaka.

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË